Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Counter Strike

 
 

postavy

Standardní skiny pro CS 1.6 & CS:S


Teroristé

Phoenix Connexion

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Tento skin určitě zvolte ve světlých mapách. Hodí se do map typu fy_iceworld, ale určitě neuděláte chybu pokud ho zvolíte u map typu de_aztec. Skin není úplně bilý, proto se může hodit i sem.

Trocha historie:

Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.

Artic Avangers

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Tento skin zas tak často nevídám, ale zvolte ho v mapách s bílými texturami a ve světlých mapách. Nejvýhodnější je určitě u map typu fy_iceworld. Do taktických map typu de_dust, de_aztec apod. ho určitě nevolte jako ten hlavní.

Trocha historie:

Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.

Guerilla Warfare

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Výborný skin do mapy de_inferno a map jí podobné. Ale hodí se i do ostatních, ovšem v každé mapě se najde místo, kde je hodně viditelný, proto je pouze na Vás, kdy si tento skin zvolíte...

Trocha historie:

Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro jejich absolutně žádnou lítost. Její odpor k americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na školní autobus plný rock and rollových hudebníků.

L337 Krew

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Nejpoužívanější skin v mapách s texturami podobné de_dust. S okolím pak úplně splynete a často se stane, že Vás soupeř na první pohled neuvidí. Určitě tento skin zvolte v mapách de_dust, de_dust2 a jim podobné!

Trocha historie:

Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.

Protiteroristé

Seal Team

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Jeden z mála skinů, který je viditelně odlišný od ostatních. Tento skin si určitě zvolte v mapách s texturami podobné v de_aztec! Dokonale splynete s okolím a Váš soupeř Vás může nejednou přehlédnout...

Trocha historie:

ST-6 (později známá jako DEVGRU) byla založena roku 1980 pod velením nadporučíka Richarda Marcincka. ST-6 je neustále v pohotovosti, aby mohla odpovědět na teroristické útoky proti americkým cílům po celém světě.

GSG 9

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

U CT jsou skiny poměrně stejné (až na Seal Team). A proto nemáte ani tak na výběr jako to je u teroristů. Záleží na Vás, kdy a kde si tento skin zvolíte...

Trocha historie:

GSG-9 se zrodila po tragické události, která vedla ke smrti mnoha Izraelských atletů v roce 1972 během Olympijských her v Mnichově v Německu.

SAS

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Zde bych dodal to samé jako u GSG 9 skinu. Snad jen díky přilbě je více vhodný do tamvých map. Opět záleží na Vás...

Trocha historie:

Světově proslulá britská SAS byla založena během 2. světové války mužem jménem David Stirling. Jejich role během války byla zasahovat za nepřátelskou linií, provádět sabotáže a zabíjet klíčové cíle.

GIGN

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Opět záleží na Vás jestli zvolíte tento skin či jiný.

Trocha historie:

Tzv. francouzská elitní protiteostická jednotka GIGN. Byla založena k rychlé odpovědi na terorostické útoky. Skládá se z více jak 100 mužů. GIGN si vydobila svou reputaci hlavně svými úspěšnými akcemi.

Ostatní

Rukojmí

CS 1.6 CS: Source

Fakta:

Pouze v mapách cs_. Úkolem proti-teroristů je zachránit v časovém limitu. Vždy stejní a na stejném místě. Na turnajích ani ligác se tyto mapy nehrají kvůli nevyrovnanosti stran a špatné inteligenci rukojmích.


Mezi další patří ještě postava VIP, která je pouze (prozatím) v CS 1.6 v as_ mapách. Úkolem proti-teroristů je tuto postavu dopravit do záchranné zóny. Postava má pouze jednu zbraň a to USP zbraň s minimálním počtem nábojů a vestu s 200%. Teroristé naopak musí zabránit se této postavě do zóny dostat.